Angelcare AC127 Monitor pohybu a zvuku

Kód: 601272
Značka: Angelcare
3 990 Kč
Momentálně nedostupné

Monitoruje nejjemnější pohyby novorozenců a kojenců, bezdrátovým senzorem SensAsure™ v postýlce pod matrací, bez kontaktu s dítětem.

Angelcare_Logo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinuje špičkovou detekci pohybu s vynikajícím zvukem. Model AC127 má nový o 40% menší Snímací senzor pohybu Angelcare® technologie SensAsure™. Nový kompaktní design nabízí stejně přesnou detekci pohybu jako předchozí pohybové senzory. Alarm se spustí, pouze pokud není detekován žádný pohyb po 20 sekundách.

Rodičovská jednotka je vybavena ukazatelem pokojové teploty, ideální pro rodiče, kteří chtějí sledovat a upravovat podmínky v ložnici u dítěte. To je doplněno barevným zobrazením teploty také na Dětské jednotce.
Rodiče mohou své dítě uklidnit pomocí obousměrné konverzace (2-Way). Spojením detekce pohybu s křišťálově čistým zvukem mohou rodiče relaxovat s vědomím, že budou upozorněni, když je dítě potřebuje.

ange_web_2000x2000_mini_sp_int_blanc_m2_cz

Bezdrátová Snímací podložka pohybu s bezkontaktní technologií SensAsure™

Výkonná technologie detekce pohybu. Menší snímací podložka SensAsure™ od Angelcare® monitoruje všechny nejmenší pohyby vašeho dítěte po celé ploše matrace, aniž by to dítě vědělo. Snímací podložka - senzor - je navržena tak, aby zůstala pod matrací, takže je to pro uživatele jednoduchá, jednorázová instalace.

Rozměr 16 x 16 x 1 cm

ange_web_2000x2000_nu_ac127_int_blanc_m3_cz

LED kroužek na Dětské jednotce zobrazující pokojovou teplotu

LED kroužek radí rodičům, pokud je pokojová teplota příliš nízká (modrá), příliš vysoká (červená), nebo optimální (bílá)

 ange_web_2000x2000_pu_ac127_int_blanc_m2_cz

Digitální zvuk Rodičovské jednotky

Křišťálově čistý a bezpečný digitální zvuk a displej pokojové teploty

ac127_parent_unit_movement_monitor_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Chůvičky a monitory dechu
Záruka: 2 roky