Angelcare AC027 Monitor pohybu

Kód: 600272
Značka: Angelcare
2 490 Kč
Skladem

Monitoruje nejjemnější pohyby novorozenců a kojenců, bezdrátovým senzorem SensAsure™ v postýlce pod matrací, bez kontaktu s dítětem...

Angelcare_Logo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém sleduje pohybovou aktivitu, zatímco dítě odpočívá. Senzor – Snímací podložka pro detekci pohybu technologie SensAsure™ je navržena tak, aby byla umístěna bez kontaktu s dítětem, pod matraci, kde snímá nejjemnější pohyby během spánku. Alarm se spustí, pouze pokud není detekován žádný pohyb po 20 sekundách.

Angelcare AC027 je perfektním doplňkem pro rodiče, kteří již vlastní monitor jiné značky. Je to zvláště užitečné, pokud potřebujete monitorovat dvojčata, nebo 2 malé děti ve stejné místnosti. Angelcare AC027 dokonale doplní původní monitor přidáním sledování pohybu na druhé matraci.

ange_web_2000x2000_nu_ac027_int_blanc_m2_cz

 Vlastníte již jinou značku audio chůvičky, ale chcete přidat sledování pohybu pro větší klid, když je tu nové miminko? AC027 je perfektní, protože bude fungovat se všemi ostatními značkami audio chůviček.

ange_web_2000x2000_mini_sp_int_blanc_m2_cz

Bezdrátová podložka snímač pohybu s technologií SensAsure™

Menší (16x16x1 cm) snímací podložka SensAsure™ od Angelcare je vybavena výkonnou technologií detekce pohybu, monitoruje všechny nejmenší pohyby a aktivitu vašeho dítěte. Senzorová podložka je vysoce citlivý pohybový senzor, který detekuje posuny po celé ploše matrace, aniž by to dítě omezovalo. Náš nový kompaktní design nabízí stejnou přesnou detekci pohybu jako předchozí pohybové senzory. Alarm se spustí, pouze pokud není detekován žádný pohyb po 20 sekundách.

ange_web_2000x2000_sensorpad_table_papa_int_blanc_m1_cz

Bezkontaktní monitoring a snadná jednorázová instalace

Náš nový pohybový senzor, Snímací podložka, je navržena tak, aby zůstala pod matrací. Takže je to jednoduchá, jednorázová instalace, která vám přinese klid.

ac017_compatible_twins_en_1_cz

Příklad monitoringu dvojčat (bez videomonitoringu).
Více na https://shop.angelcare.cz/pro-dvojcata/

Angelcare_Twins_027_CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Chůvičky a monitory dechu
Záruka: 2 roky